שנה טובה.jpg

 אנשי חינוך יקרים!

"זה נפלא ששנה מתחילה לה, בשיר וברוח טובה,

  כל שנה מתחילה בסימן שאלה, ואנחנו נמצא לה תשובה" (ניסן פרידמן).

 

בנקודת המפגש החגיגית בין הסוף להתחלה עולות שאלות רבות על השנה שהייתה ועל השנה שתהיה. לאורך הקיץ מצאנו את עצמנו כסיעה מודאגים מהתנהלות ומהתנהגות האיגוד המקצועי המייצג שלנו:

 

- אנו מודאגים מאוד מהשקט התקשורתי בעניין המשא ומתן על הסכם השכר והפנסיה שלנו , שפג ביוני 2019 ומאז שמענו הרבה הבטחות סיפורים ותירוצים והסכם אין.

 

- אנו מאוד מודאגים מהמחסור החמור בעובדי הוראה, משכרם הנמוך של המורים החדשים ומשחיקת הפנסיה של הגמלאים.

 

- אנו מודאגים מאוד משיקול הדעת של יפה בן דוד והנהלת הסתדרות המורים שבחרה למנות את גבע שגיא למנכ"ל עמותת המורים ללא מכרז ! . ראו כאן את הסיבה לכך.

 

- אנו מאוד מודאגים מהפיכת הסתדרות המורים לארגון הנשלט ע"י סיעה אחת בלבד ! וממשיכים לפעול בכל הדרכים לשנות את הליך הבחירות, ליעיל יותר, זול יותר וטהור יותר , כדי שכולנו נהיה בטוחים שהנציגות שלנו אכן נבחרה לשרת אותנו.  

אך, לא נוכל להיאבק לבד! אנחנו צריכים את הגב שלכם והעזרה שלכם .

אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו, לסיעת נחל, לחזק את מאבקנו העיקש למען עובדי ההוראה וגמלאי מערכת החינוך.

 

בקרוב אנו צפויים לשוב לשגרת העבודה,

בשגרה הברוכה, המוכרת והידועה טמון קסם. קסם של יציבות, של משמעות ושייכות. נאחל לכולנו למצוא בתוכנו את שמחת המוכר ולהתברך בה.

 

בצד החזרה לשגרה, אנו מקבלים את פני השנה החדשה בנוכחותה המתמשכת של הקורונה, כאנשי החינוך אנו הניצבים בראש החץ, בהתמודדות מאתגרת עם מציאות חדשה, ותוך כך ממציאים עצמנו מחדש, ע"י שימוש בכלים חדשניים, מיומנויות, אסטרטגיות הוראה בסביבה משתנה , עלינו להיות מכילים, וסובלניים ולשמש דוגמא.

 

סיעת נחל ואני מאחלים לכולנו, עבודה פורייה ומאתגרת שנמשיך להיות בתנועה והתקדמות, ננהג במקצועיות בגמישות והסתגלות למציאות המשתנה.

שנה טובה ומבורכת לכם ולבני משפחותיכם

שנה שתביא עמה בריאות איתנה, שנה בה תשוב השגרה הברוכה לחיינו

שנוכל להסיר את המסכות ולראות חיוכים

לחבק וללחוץ ידיים.

שלכם בברכה

יעל אביטל וחברי סיעת נחל